Day or Night.FOTO: Damian Przestrzelski  
 
Ale nam się zmienił klimat w ostatnich dniach! Nie wiadomo kiedy tak drastycznie nagle dzień zamienia się w noc, zaczynam zajęcia o 17.00 a tu już jest prawie ciemno... .  Brakuje mi coraz bardziej słońca i coraz bardziej odczuwam z tego powodu większe zmęczenie i szukam więcej usprawiedliwień na nie róbctwo, lenistwo i na zwykle sformułowanie " nie chce mi się". 
Jednak cóż przyznać trzeba, że ciemność, ma tez swój urok, swoją tajemniczość, zagadkowość. Zdjęcia robione nocą mają swój enigmatyczny, niepowtarzalny klimat, chyba taki lubię właśnie najbardziej. 
Pewnie dlatego, też oglądam tyle zagadkowych filmów i serialów. Ostatnio polecam wszystkim "Sleepy Hollow" czy też "Bates Motel", obydwa zupełnie w innym klimacie, ale napięcie stale towarzyszy w jednym i drugim. Nie będę zdradzać za dużo- sami sprawdźcie!
 Podsumowując :) 
To nic, że się nie chce, niech klimat nocy nas nie przytłoczy. Trzeba się zabrać za siebie znowu i tak też postanowiłem, a więc zdrowy tryb życia, zdrowe jedzenie, siłownia- witajcie ponownie! Może kupie sobie lampkę w kształcie słońca i będę wszędzie ją zabierał- ja człowiek pełen sprzeczności :) 

Coat- C&A
Shirt- The Clockhouse
Pants- Zara
Shoes- Adidas
Watch- Casio
Bracelet- Prezent od ziomeczka- ratownika WOPR :)

Popularne posty z tego bloga

NA ZDROWIE!

Biały Czarny Turkusowy.

Wesele jakiego nie było!