Summer Time.


Każdy z nas przynajmniej raz w roku potrzebuje czasu, kiedy będzie mógł naładować baterie, odpocząć, wyłączyć się od codzienności chociaż na chwilę. Każdy po prostu potrzebuje WAKACJI! 
Moje wakacje w tym roku zaplanowane były już dużo wcześniej, na początku wyszukanie miejsca z piękną plażą i krajobrazami i dlatego postawiłem na Teneryfe. Ta wyspa może poszczycić się cudownymi widokami, plażami i klimatycznymi alejkami. Następnie wyszukanie apartamentu, dość cichego trochę oddalonego od głośnego centrum w pięknej okolicy i atrakcyjnego cenowo, postawiłem na Chayofa Country Club, który posiadał wszystkie te cechy i sprawdził się znakomicie. Przywitano nas przestronnym apartamentem z salonem i kuchnią, dwoma tarasami, dwiema sypialniami każda ze swoją łazienką. Widok z jednej strony na piękne góry błądzące czubkami w chmurach, a z drugiej na basen. I tu i tu pięknie ;)
To piękne uczucie budzić się codziennie w promieniach słońca, człowiek ma jakby więcej energii i chęci do działania, codzienne troski schodzą na dalszy plan, a po takim wyciszeniu umysłu, nowe pomysły i nowe idee same przychodzą do głowy! 

Snapbacks- Life Happens
Khaki Tshirt-H&M
Gray Tank- H&M
Trunks- H&M
Shoes- H&M
Sunnies- H&M
Watch- Casio

Popularne posty z tego bloga

NA ZDROWIE!

Biały Czarny Turkusowy.

Wesele jakiego nie było!